دوره تکنیک های ارائه مطلب

ارائه ی مطلب، انتقال مفاهیمی است عموما تخصصی، برای افرادی با سطح گیرایی (و در مواردی سواد و تخصص) نزدیک به هم که در یک محیط عموما کوچکتر از سخنرانی انجام می­ شود. ارائه ی مطلب فنی است که بر خلاف سخنرانی برای طیف وسیعی از افراد ضروری است. دانشجویان، دانش آموزان، دبیران و اساتید، صاحبان ایده، کار و محصول و … هریک به نحوی در زندگی حرفه ای خود در محیط ارائه قرار می گیرند.

 

Pitch

بهبود توان ارائه مطلب برعکس سخنوری و سخنرانی در کوتاه مدت و با استفاده از روش های صحیح آموزشی همراه با تمرین امکان پذیر است . (برای مطالعه تفاوت سخنوری، سخنرانی و ارائه مطلب کلیک کنید.)

دوره­ تکنیک­های ارائه مطلب با هدف بهبود این فن در کوتاهترین زمان ممکن تدوین و اجرا می­شود. شناسایی نکات اساسی موثر، آشنایی اولیه با زبان بدن، بهبود کلام، شناسایی مغالطه و بسیاری دیگر از مفاهیمی هستند که آموزنده در این دوره استفاده از آن را فرا می­گیرد. ارائه مطلب در مدارس، دانشگاه­ها و مراکز تحقیقاتی، بازاریابی و فروش، صنعت و… برای افراد بسیار مورد نیاز و حیاتی است، حال آنکه این افراد باید بدانند برای داشتن قدرت ارائه مطلب بالا نیازمند رسیدن به درجه سخنوری نیستند و با مجموعه ای حساب شده و هدفمند در زمانی کوتاه می توانند با بهبود این توانایی مسیر زندگی حرفه ای خود را عوض کنند.

مدرس این دوره، کامیار عزیزی، یکی از دبیران آکادمی تفکر نقادانه است. این دوره مختص مراکز آموزشی، اداری و صنعتی در سه سطح ابتدایی، مقدماتی و پیشرفته برگزار می شود. در صورت علاقمند بودن به برگزاری این دوره در دانشگاه، مدرسه یا محل کار خود می توانید با ایمیل آکادمی به آدرس info@ctacademy.ir با عنوان “دوره تکنیک های ارائه مطلب” تماس حاصل فرمایید.

در ضمن مطالعه کنید:
سخنوری، سخنرانی و ارائه مطلب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *